FIFA průzkum Ruska národní fotbalový tým

FIFA průzkum Ruska národní fotbalový tým
Fotbalové Dresy MS 2018,Fotbalové dresy Rusko MS 2018

Podle britských zpráv z médií FIFA zrychlila ruské mužské fotbalové podezření z vyšetřování dopingu, incident může mít vliv na mistrovství světa. FIFA aktivně usiluje o spolupráci s bývalým vedoucím moskevské antidopingové laboratoře Grigory Rodem. Rochenův právní zástupce Jim Wolden také potvrdil, že jeho klient spolupracoval s FIFA na získávání důkazů. Walden řekl: „V posledních týdnech Dr. Rochen připravuje svědectví o otázkách, které položila FIFA, a nyní, když je svědectví připraveno, předložíme jej koordinátorovi Světové antidopingové agentury.“Fotbalové Dresy MS 2018 chce fanoušky sledovat hru a Rusko jim přináší fair play.

V polovině ledna Rochenovy přátelé Blaine Fogger sdělovali médiím, že se Ruská fotbalová asociace připravuje na to, aby umožnily národnímu týmu v letošním létě užívat nelegální drogy a aby se vyhnuli antidopingové organizaci výměnou vzorků moči. Nyní Rochen cestoval do Spojených států, aby přijal program ochrany svědků. Není to poprvé, kdy ruský národní tým odhalil používání dopingových zpráv. Celkem 33 ruských fotbalistů bylo zachyceno ve vlně velkých nelegálních drog, včetně všech národních týmů účastnících se Světového poháru v roce 2014, podle průzkumu McLarenu, který byl vydán v roce 2016. Ruská strana však uvedla, že národní tým tým mistrovství světa, takový výsledek nemá možnost dopingu.Fotbalové dresy Rusko MS 2018 hrát spravedlivě, i když eliminace nenechá každého hráče litovat.

Jako hostitel tohtoročního světového poháru FIFA nechtěla urážet Rusko ohledně dopingu. Nicméně, během předchozího pozastavení zimních her, Rochen v řadě klíčových svědectví, může FIFA pouze urychlit vyšetřování záležitosti. Jakmile bude svědectví Rochena potvrzeno, budou hráči podezřelí z užívání nelegálních drog diskvalifikováni a hostitelské Rusko může být vyloučeno ze Světového poháru. V uplynulých letech v důsledku rozsáhlého dopingového skandálu se po absenci olympijských her v Riu velice otřásly ruské sporty poté, co IOC oznámila zákaz ruských sportovců, aby se účastnili nadcházejícího Pingchang Winter Olympijské hry, ruská delegace byla také zbavena kvalifikace, sportovci mohou hrát pouze ve svém vlastním jménu. Nyní se dopingový skandál rozšířil do fotbalového programu.Fotbalové dresy s vlastním potiskem, obhajovat otevřenou, spravedlivou a nestrannou soutěž.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*