Harvey říká, že Lionel Messi je nejlepší hráč v historii

Harvey říká, že Lionel Messi je nejlepší hráč v historii
Dětské Fotbalové Dresy,Dětský fotbalový dres Messi

V nedávném rozhovoru se španělským záložníkem Harveyem, kterého pohovořila Evropská unie, reportér pro média požádal Harvey několik otázek a Harvey odpověděl. Pokud jde o Barcelona, ​​Harvey také dává vysoké hodnocení: „Barcelona není jen fotbalová škola, ale také škola vašeho života.“ Barcelona vás může naučit nejen hrát, ale také respektovat vaše spoluhráče a své soupeře. Fotbal je týmový sport a musíte přemýšlet o svých spoluhráčích, o trenéry a dokonce o své soupeře, a přemýšlet o tom, jak hrát dobrou hru. „Dětské Fotbalové Dresy vám může dát idolovou košili.

Pokud jde o Lionela Messiho, Harvey není s jeho komplimenty laskavý: „Pro mě je Messi nejlepší hráč v historii a největší hráč minulé dekády.“ Ačkoli hráči v současné fázi fyzické konfrontace a určitý stupeň zlepšení v dovednosti, ale to nezasahá Messi na fotbalové pozici. Je neuvěřitelným hráčem a nikdy jsem neviděl hráče ve hře, která se s ním vyrovnává. Messi se stal vlajkou fotbalu, je také množství dětí, které hrají model, neboť jeho současný výkon na hřišti může mít vliv na generaci. Jsem velmi rád, že jsem měl možnost mít v Barceloně dobrý čas a je pro mne velkou ctí hrát v Barceloně a je opravdu krásné být kolem Lionel Messi.Dětský fotbalový dres Messi je téma konverzace mezi fanoušky po odchodu do důchodu. “

Na rozdíl od Maradona a Lionela Messiho řekl Harvey: „Kdo není fanoušek Maradona nebo Lionela Messiho?“ Jsou fantastickými hráči s kouzelnými hůlkami a budou nejlepšími hráči své doby. Diego Maradona, Lionel Messi, Pele, Cruyff, Zidane a Stefano jsou všechny vzpomínky milovníků fotbalu a všichni jsou všichni hráči, kteří mohou změnit. „Dětské fotbalové dresy s potiskem, zanechávající na mysli Velkou idol.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*