fotbalové sady dresů Fluminense se připojil k Atlético Mineiro

fotbalové sady dresů Fluminense se připojil k Atlético Mineiro na vrcholu Campeonato Brasileiro poté, co porazil své místní soupeře Vasco 2-1 v Engenhão.

Thiago Neves dal vedení Tricolor Carioca v 71. minutě před tím, než Gum omylem převedl Juninho kříž do své vlastní sítě ne méně než šedesát vteřin později.

Naštěstí pro brankáře, Thiago Neves poslal čas v 4. minutě do střelecké pozice!

Výsledek znamená, že Fluminense jsou nyní na úrovni bodů s Atlético Mineiro, ale strana Belo Horizonte stále zůstává na prvním místě kvůli tomu, že vyhráli ještě jednu hru než jejich soupeři.

Kromě toho, Galo bude mít šanci rozšířit své vedení na vrcholu stolu dnes večer, protože mají přijmout své místní soupeře Cruzeiro.

Santos vyšplhal až na deváté místo v Brasileirao poté, co porazili své protivníky v Palmeiras 2-1 v Pacaembu.

Verdao se ujal vedení přes Correainu 40minutovou stávku, než Neymar rozbil v dlouhém volném kopu, aby vyrovnal skóre o tři minuty později.

Neymar, který pomohl Brazílii získat stříbro na olympijských hrách počátkem letošního léta, pokračoval v bodování vítěze těsně po hodinové značce, což vyvolalo poměrně slabý záběr, který se odrazil od postu a pak do zadní části sítě.

Ponte Preta porazil jejich místní soupeře Portugeusa 2-1 v Campinas.

Domácí se ujali vedení Giancarlo na 5-minutovém kopu, když Bruno Mineiro zamířil do Ivans ve volném kopu uprostřed půlky.

Dětský dres Real Madrid Zbývá jen sedm minut, ale Giancarlo znovu našel zadní stranu sítě, tentokrát v dokonale váženém kříži Nikáo z blízkého dosahu.