kde Fotbalové Dresy pro děti našla vítěze, a Olsen musel odrazit ambiciózní Griezmannovu volnou kopu

Ola Toivonen skóroval z poloviny v třetí minutě času přestávky, aby trestal hrozivou chybu od Hugo Lloris a dal Švédsku 2-1 vítězství nad Francií v kvalifikaci mistrovství světa.

Lloris udělal chybu, což umožnilo Toivonenovi udeřit do vítězství velkolepým způsobem poté, co se hra zdála být určena k závěru v remíze.

Arsenal útočník Olivier Giroud dříve sledoval svůj hattrick proti Paraguayu naposledy s nádherným volejem, který dal Francii v přední části ve Stockholmu.

Ale Jimmy Durmaz vyrovnal za Švédsko těsně před poločasem s jeho prvním mezinárodním cílem od října 2014.

A úžasná pozdní drama znamená, že Švédsko se pohybuje nad Francií na vrcholu skupiny A, protože pokračuje závod pro Rusko.

V konkurenční skupině je nyní Nizozemsko jen třemi body mimo umístění vítězství proti Lucembursku. Bulharsko je čtvrté místo, jen čtyři body za Švédskem – kteří sedí na summitu o rozdílu branek od mužů Didiera Deschampsa – ačkoli utrpěl překvapivou ztrátu v Bělorusku.

Cíle, ale v pořadí, že se naučíte na kurzy pro kurzy pro kvalifikaci na Coupe du Monde 2018! #SUEFRA #FiersdetreBleus pic.twitter.com/XeKMerT2Vo
– Equipe de France (@equipedefrance) 9. června 2017

Tichá první půlhodina viděla, že Dimitri Payet a Mikael Lustig vynechali cíl z poloviny šance na obou koncích, ale zápas se dostal do života před poločasem.

Za prvé, Giroud zlikvidoval zlatou šanci a šel široce ze šesti-yard skříňky, kapitán Švédsko Andreas Granqvist dělá jen tolik, aby ho po skvělé práci od Benjamina Mendy po levé straně vytvořit šanci.

V 37. minutě se ale útočník týmu Les Bleus pokusí zasahovat.

Na druhou stranu, Payet křížil napravo Fotbalové Dres Španělsky MS 2018 od Jakoba Johanssona do rohu švédského boxu, kde Giroud udeřil jediný dotek, než se rozběhl do rohového úhlu, takže domácí brankář Robin Olsen neměl šanci.

Švédsko zasáhlo dvě minuty před přestávkou s dobrým cílem jejich vlastní. Ludwig Augustinsson kříž z levé strany našel cestu k Durmaz a křídlo narazil první-levé nohy zakončit Lloris do spodního rohu.

Antoine Griezmann se po přestávce obrátil k Moussovi Sissokovi, který se křížil přímo do Olsenu, než Paul Pogba poslal kuriózní úsilí těsně od okraje krabice.

Francie hledala pravděpodobnější stranu, kde Fotbalové Dresy pro děti našla vítěze, a Olsen musel odrazit ambiciózní Griezmannovu volnou kopu, ale Švédsko stále mělo určité ohrožení, Johansson poslal 30-yardovou jízdu těsně mimo terč a ponořený set Emil Forsberg donutit Lloris k akci.

Deschamps přinesl Monaku hvězdy Kylian Mbappe a Thomas Lemar za jejich konkurenční debuty v závěrečných fázích, ale nebyly žádné velké šance pro obě strany, dokud se nezapomněl na ohromující zákrok.

Lloris – který byl pod tlakem náhradníka Sebastiana Larssona – vyčistil děsivý průsmyk na Toivonen na půli cesty a Toulouse dopředu potrestal jej s mimořádnou stávkou vyhrát to pro hosty.