oblečení na fotbal pro děti Borussia Dortmund

oblečení na fotbal pro děti Borussia Dortmund se po výhře 2:1 nad Stuttgartem v Signal Iduna Park posunula na jeden bod od vedoucího bundesligového Bayernu Mnichov.

Donyell Malen, hrající místo zraněného Erlinga Haalanda, prolomil patovou situaci pro Dortmund těsně před hranicí hodiny, ale Roberto Massimo o sedm minut později vyrovnal situaci pro Stuttgart.

Kapitán Dortmundu Marco Reus měl poslední slovo poté, co po pěti minutách urval vítěze a poslal Dortmund jeden bod za mistry.

Hoffenheim 2-0 RB Lipsko

RB Lipsko utrpělo čtvrtou porážku po šokující prohře 2:0 s Hoffenheimem v PreZero Areně v sobotu.

Diadie Samassekou otevřel skóre Hoffenheimu ve 12. minutě a Mu’nas Dabbur pečetil tři body druhým gólem 22 minut před časem.

Bayer Leverkusen 1:0 Bochum

Bayer Leverkusen se po těsné výhře 1:0 nad Bochumi na hřišti BayArena vyšplhal na čtvrté místo tabulky.

Amine Adli dostal za Bayer rozehrávku už ve třetí minutě a to stačilo na to, aby jim předalo maximum bodů.

Borussia Mönchengladbach 4-0 Greuther Furth

Borussia Monchengladbach se posunula na osmou příčku poté, co v Borussia-Parku porazila Greuthera Furtha 4:0 díky vzteku od Jonase Hofmanna.

Hofmann zahrál brzo, zatímco Florian Neuhaus a Alassane Plea přidali další dva góly před poločasem a Hofmann dokončil svůj boj těsně před hodinou.

Arminia Bielefeld 2-2 Wolfsburg

Wolfsburgova dvouzápasová vítězná série skončila poté, co se vrátili o dva góly, aby zachránili remízu proti Arminii Bielefeld v Schuco Areně.

Masaya Okugawa a Fabian Klos zajistili Arminii dvoubrankové vedení góly v obou poločasech, ale Wout Weghorst a Lukas Nmecha vstřelili dva rychlé góly během minuty těsně po hodině a zachránili bod pro Wolves.

Union Berlín 2:0 Hertha Berlín

Union Berlin se po vítězství 2:0 nad Herthou Berlín na Stadionu An der Alten Forsterei posunul na pátou příčku.

Taiwo Awoniyi a Christopher Trimmel dali Unionu dvougólový polštář v první půlhodině.

Peter Pekařík si myslel, že v poločase přihrál Herthě gól, dres real madrid s vlastním jménem ale jeho gól nebyl uznán videoasistentem rozhodčího (VAR) pro ofsajd.