proti běhu hry s klinickým Dětský dres PSG 18/19 konečným výsledkem

Porážka před vyprodaným davem na stadionu Konkola v severním těžebním městě znamenala obrovskou ránu pro Zambii, která začala snít o místě v finále Jižní Afriky poté, co držel Egypt v Káhiře a porazil Rwandy doma.

Bougherra udeřil proti běhu hry s klinickým Dětský dres PSG 18/19 konečným výsledkem volného kopu a Rafik Djebbour-vedl couterattack skončil se Saidi poklepáním míč do prázdné sítě.

Zambie trenér Herve Renard z Francie udělal dva half-time náhrady a oni pokračovali v ovládnutí vlastnictví jen aby vyčerpali dobré šance, zejména v závěrečných fázích.

Kenya vybojovala Mozambiku 2-1 ve skupině B Nairobi, která nesla větší důležitost v závodě na finálový výsledek 3 a vstupenku do Poháru národních afrických národů v Angole v roce 2010, než ve Světovém poháru.

Tunisko a Nigérie, které se v neděli rozbíhají v Dětský Fotbalový Dres neděli v Tunisu, se v minigolfu s Keni a Mosambiku bojovaly o třetí místo.

Eliminátory se týkají obou soutěží s pěti vítězi skupiny, kteří se připojují k automatickému kvalifikaci Jižní Afrika na mistrovství světa, zatímco týmy, které skončí první, druhý a třetí v každém z bazénů, vstoupí do Poháru národů s Angolou.

Julius Owino dal Harambee Stars poločasovou výhodu, Elias ‚Dominques‘ Pelembe vyrovnal brzy v druhé polovině a McDonald Mariga přeměnil 73. minutu pokutu poté, co byl znehodnocen.