Špatný start Dětský Fotbalový Dres Flamenga do Brasileirão v roce

Špatný start Dětský Fotbalový Dres Flamenga do Brasileirão v roce 2014 pokračoval s drtivou ztrátou 4-0 na Internacional.

Strana Neyho Franka už byla na konci 16. minuty v úderu Rafaela Mouru, když v prvním poločase skončil Chicão za faul na Wellington Silva.

Bodový kop byl řádně převeden Andrésem D’Alessandrem na dvojnásobnou výhodu Interu, přičemž druhý poloviční gól z Fabrício a Alexu dokončili.

Porážka opustí Flamengo dno stolu, ale úroveň na sedmi bodech s Coritiba a Figueirense, kdo prohrál s Botafogo a Grêmio, příslušně.

Na druhém konci pořadí, Cruzeiro Dětský dres Barcelona prodloužil jejich vedení u vrcholu k pěti bodům přes Corinthians – Tite strana byla držena k 0-0 remíza Vitória – s tvrdě-bojoval 2-1 vítězství v Palmeiras.Ricardo Goulart síťoval jeho \ t sedmý gól sezony, který ho předvedl před Douglas Coutinho Atlético Paranaense. Dvanáctiletý útočník byl však také mezi střelci ve výhře 2-0 nad Criciumou, která přesune Furacão až na 4. místo.

Na jiném místě, Goiás kreslil 0-0 s Sport Recife, Atlético Mineiro potřeboval druhý poloviční úder od Luan zabezpečit 1-1 proti Bahia, Fluminense pohyboval se nahoru na třetinu s 1-0 vítězstvím nad Santosem a Chapecoense způsobil rozruch kola. porážkou São Paulo 1-0 v Estádio do Morumbi. Ricardo Conceição dostává gól.