útočník Fotbalové Dresy Real Madrid levně Manchester City se zotavil

Slovensko a Paraguay čelí navzájem na Free State Stadium ve městě Bloemfontein. Oba hráli jeden bod ve svém prvním zápase: Slovensko vyhrál v poslední minutě vítězství proti Novém Zélandu (1-1), zatímco Paraguay byl držen 1-1 v Itálii.

Paraguay bude držet vysokou morálku po jejich pevném výkonu proti vládnoucím mistrovstvím světa v Itálii, zatímco Slováci si mysleli, že by si měli rezervovat své první vítězství na mistrovství světa ve fotbale vůbec.

Jihoameričané budou s Roquem Santa Cruzem: útočník Fotbalové Dresy Real Madrid levně Manchester City se zotavil ze svalového úrazu, který mu zabránil v startu proti Itálii. Slovensko bude důvěřovat hvězdnému hráči Marekovi Hamsikovi. Hráč Napoli již předvedl některé z jeho skvělých dovedností v prvním utkání proti Novém Zélandu a bude nadšený, že povede jeho tým kolem Paraguaye, protože vítězství je přinese blízké dalšímu kole.

Paraguayský trenér Gerardo Martino byl velmi spokojen s výkonem svých mužů v prvním utkání proti Itálii. „Hrál jsme tuto hru stejně proti současným světovým šampionům,“ uvedl Martino v Argentině po BBC BBC.

„Hra s takovým soupeřem s takovými dovednostmi je pro nás velmi dobrým znamením.“

„Byli jsme velmi organizovaní a v druhé polovině jsme bránili dobře. Je to dobrý výsledek pro nás proti tomuto soupeři. “

„V tomto turnaji je spousta důvěry.“

Martino prokázal velký kontrast se svým slovenským Fotbalové dresy s vlastním potiskem protějškem Wladimirem Weissem, který byl rozrušen pozdním ekvalizérem Nového Zélandu.

„Tento gól v poslední minutě byl pro nás sportovní tragédií,“ řekl Weiss v následku 1-1.

„Byli jsme lepší tým během zápasu, ale bohužel jsme se nedokázali dobře vyrovnat s časem zranění.“

Weiss připustil, že zklamaný výsledek by je mohl ještě obtěžovat v zápase proti Paraguayi.

„Je to pro nás rána a teď musíme zvednout hlavu do další těžké hry proti Paraguayi.

„Ale tenhle cíl by nám mohl ublížit a jsem si jist, že nám chybí tyto dva body.“