Griezmann se odmítl připojit k Bernabeu z rodinných důvodů

Griezmann se odmítl připojit k Bernabeu z rodinných důvodů
Dětské Fotbalové Dresy,Dětský fotbalový dres Griezmann

V poslední době se zvěsti o převodu Griezmanna opět dostaly na titulky hlavních médií. Barcelona po čistění Arda Turan, Cutigno nebral číslo 7, ale stále si vybral Javier Mascherano opustil číslo 14. a pověst číslo 7 je opustit Griezmanna. Nejen to, podle španělských zpráv z médií, Griezmann z důvodu vnějších okolností, odmítl barcelonské nepřátelské pozvání Real Madrid.Koszulki piłkarskie dla dzieci opatrně zvolit správný klub.

Španělská média uvedla, že stejně jako Barcelona, ​​Real Madrid má také zájem představit Atletico útočníka Griezmann, a Real Madrid manažer Zidane je největší Griezmann přilákat žetony. Vzhledem k tomu, že trest Griezmann pro léto klesne na 100 milionů EUR, bude to zcela záviset na postoji hráče, který klub vyhraje soutěž. Podle španělských zpráv z médií doufal, že Griezmann a jeho rodina zůstanou v Madridu. Ale poté si uvědomil, že jakmile se Griezmann připojil k Atleticovu smrtelnému nepříteli Realu Madridovi, musel se mezi fanoušky dostihnout, Griezmann se obával, že zášť extrémních fanoušků ovlivní jejich životy a jejich rodiny v Madridu. Takže Griezmann odmítl pozvání Real Madridu. Strój piłkarski dla dzieci Griezmann ho bude podporovat, kamkoli půjde.

V tomto ohledu, vždy byl v oblasti přenosu je velmi silný Florentino Obávám se i bezmocné. Španělská média také uvedla, že Atlético útočník Griezmann měl po skončení sezóny jen dvě možnosti: buď zůstat u Wandy nebo připojit se k Barceloně a možnost vstupu do Realu Madrid byla vyloučena.Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, stejně jako všechny věci týkající se fotbalu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*