Neymar: Moje kariéra v Paříži právě začíná

Neymar Moje kariéra v Paříži právě začíná
Dětské Fotbalové Dresy,Dětský fotbalový dres Neymar

V poslední době se Neymar a Real Madrid dozvěděly po celém světě. V rozhovoru s oficiálními stránkami v Paříži reagoval Neymar na tuto otázku pozitivně a jasně uvedl, že „moje dobrodružství v Paříži právě začíná.“ „Dostal jsem 26 branek do 24 zápasů a nemyslel jsem si, že se chystám vstřelit branku,“ řekl. „Myslím, že se mohu lépe a můžu kopat více a hrát lépe. Neymar řekl: „Ano, mé dobrodružství v Paříži právě začalo.“Dětské Fotbalové Dresy Je důležité podporovat fanoušky, kteří se učí hrát, aby si udrželi dobrý postoj.

Neymar chce být klíčovým hráčem v týmu? Neymar má negativní odpověď: „Ne, mým cílem není být nejdůležitějším hráčem, ne být nejvíce asistujícím cílem. Hraji svým způsobem a vytvářím příležitosti pro své spoluhráče a to je to, co udělám Cavani, Mbape, Di María, všichni jsou důvěryhodní, dokážou získat gól. „Dětský fotbalový dres Neymar Joy Může mít dobrou mentalitu a širokou mysl.

Pařížská kombinace rychlé syntézy v Paříži v této sezoně je celkově konzistentní, řekl Neymar: „S každým z nás rychle poznáváme, ale myslím, že můžeme i nadále vědět více o neustálém zlepšování, jsme na správné cestě.“ Používáme fotbal pro komunikaci, je to jedinečný jazyk, který inteligentní hráči rozumí a měli mít tento jazyk. A Paříž není jen málo z nás, vždycky máme podporu hráčů na zadním poli. „Neymar konečně promluvil o ceně Samba Golden Ball, kterou obdržel nedávno:“ Jsem rozhodně velmi potěšen mnoha vynikajícími brazilskými hráči v Evropě a jsem stejně spokojen. Zisk Zlatého glóbu samby je opět motivátorem pro to, abych využil veškeré síly v budoucnu, abych pomohl týmu a spoluhráčům. „Dětské fotbalové dresy s potiskem, šířit fotbalový duch.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*